Selvi Tekstil

Selvi Tekstil

Selvi Tekstil'e Hoşgeldiniz

1996 Yılında kurulan firmamız Polyester İplik konusunda yüzlerce firmaya hizmet vererek geniş bir referansa sahip olmuştur. 390 renk çeşiti ile kartelamızda bulunan 150 denye ve 70 denye renkli polyester iplik stoklarımızda mevcuttur. 50-70-90 ve 300 denye özel telebiniz doğrultusunda özel boyama yapılmaktadır. Özel imalat sistemimiz ile müşterinin sürekli imal ettiği renklerde hassasiyet bizim için önemlidir. Geniş marka seçenekleri ile polyester iplik sunan Selvi Tekstil , bünyesinde bir çok markayı barındırmakta olup, üretim esnasında renk karışıklığı olmaması için talep durumunda stoklarında özel renkleride bulundurmaktadır. Özel stoğumuzda 50 - 70 - 90 - 150 ve 300 denye siyah beyaz tektürize iplik çeşitleri de mevcuttur. İstanbul içi siparişlerde bizzat firmaya teslim olarak çalışmakta olan firmamız kaliteli ve istikrarlı polyester iplikleri ile firmaların tercih ettiği yer olmuştur.

 

Kalite Politikamız

Firmamız ürünlerimizin üretiminde kullandığı tüm kimyasalları ve prosesleri büyük bir titizlikle seçmekte ve kullanmaktadır.

%80 oranında Avrupa Bölgesi ihracatına yönelik imalat yapan müşterilerimizin isteği doğrultusunda OEKOTEX CLASS-I DETOX TO ZERO kalite güvence sertifikası altında üretilen ürünlerimiz, REACH kriterlerini de başarı ile karşılamaktadır.

ZARA, H&M, LC WAIKIKI gibi değerli bir çok markanın sürekli güncellenen ÜRÜN GÜVENLİK GÜNCELLEMELERİ düzenli olarak takip edilmekte ve siz değerli müşterilerimize istenilen haslık değerlerini karşılayacak ürünler sunulmaktadır.

Sublimasyon, fenolik sararma gibi kendi iç denetimlerimizin yanı sıra istenildiği takdirde bağımsız uluslararası test laboratuvarlarında da her türlü renk haslığı, yıkama haslığı, ışık haslığı ve benzeri testler düzenli olarak yaptırılmakta, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda siparişlerinin teslimi esansında kendileri ile paylaşılmaktadır.

Bunların dışında sizlerden gelebilecek her türlü görüş, öneri ve yönlendirmeye açık olduğumuzu belirtmek isteriz. Ürünlerimizi büyük bir güvenle kullanabilirsiniz.

 

Vizyonumuz

Teknoloji ve değişen dünyanın bize getirdiği üç temel yaklaşımın tekstili götürdüğü yön şu şekilde özetlenebilir: YENİLİK, BİREYSELLİK VE GERİ DÖNÜŞÜM.

Firmamızın geçmişini, bugününü ve tabii ki geleceğini şekillendiren bu üç kelime bize sunduğu fırsatlar kadar zorluklar da getirmektedir. Sürekli yenilik yapmak, yenilik yaparken bunları kişi ya da kurumlara özel olarak çeşitlendirmek – ki bunda ortaya çıkan durum düşük miktarlarda butik üretim modelleridir – ve üretilen ürünlerin çevreye duyarlı, geri dönüşüme uygun ya da hali hazırda geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilmesi durumu, bizlere hem yeni fırsatlar hem de yeni zorluklar getirmektedir. Şüphesiz ki firmamız hem bu fırsatları değerlendirme yolunda kendini geliştirmekte hem de bu zorlukların üstesinden gelecek bilgi birikimini bünyesinde barındırmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin desteği, iş birliği ve yönlendirmesi ile bizim emek, üretim ve ürün gelişim süreçlerimiz bizleri geleceğe taşıyacak en önemli unsurlardır.

 

Misyonumuz

ÖNGÖR, ÇÖZÜM ÜRET, İYİLEŞTİR VE MÜKEMMEL HALE GETİR

Şirket misyonumuzu en iyi şekilde özetleyen bu sözler müşteri odaklı ve disiplinli çalışmamızın bize öğrettiği temel kurumsal yaklaşımdır. Ürünlerimizin hazırlanmasında kullandığımız metotlar tamamen bu yaklaşım doğrultusunda oluşturulmuş olup siz değerli müşterilerimize optimum kalite, fiyat ve terminde servis vermek temel hedefimizdir. Temel amacımız müşterilerimizin bizleri bir çözüm merkezi hatta kendi şirketlerinin organik bir parçası olarak hissetmeleri ve bizleri bu doğrultuda yönlendirmeleridir.